WIZIO-VR

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) teknolojisinin güzelliği gerçekten içine alan deneyimler yaşatıyor olması. VR başlıklarıyla izlenebilen 3 boyutlu görüntülerimiz, seyirciyi içine alan yepyeni bir dünya yaratmada her zaman başarılı. WIZIO-VR ile konseptleriniz canlanıyor, baş döndürücü bir ileri teknoloji içeriğine dönüşerek çarpıcı bir deneyim yaşatıyor.

Sanal Gerçeklik, iç mimari ve mimari uygulamaları için en uygun teknoloji. Görüntülerin derinliği ve detaylarına inilebilmesi sayesinde, kişi o alana adeta ışınlanıyor. Emlak veya başka ürünlerinizin pazarlamasında alışılmadık bir eğlence sunarak, ürünle bambaşka bir etkileşimi mümkün kılıyor.

3D VR Animasyon
Hareketsiz görüntü yerine VR CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu Sanal gerçeklik grafik görseli) animasyon kullanımıyla, inanılmaz mimari alanlar yaratılabiliyor ve hipergerçekçi bir atmosferde deneyim sağlanabiliyor.

Realtime
Bir video oyununun içine düştüğünüzü düşünün. Sanal gerçek bu dünyada hareket edebilmek sadece oyunseverlerin işi değil. VR Teknolojisini pazarlama aracı olarak kullandığınızda, bir binaya girebilir, odalarda gezebilir ve mekanı tüm açılardan görüntüleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, ortamın ayarlarıyla oynarken, rengini, mobilyalarını değiştirebilir, en gerçekçi detaylara erişebilirsiniz.