KREATİF 3 BOYUTLU İÇERİK ÜRETİMİ

Görsellerin başı çektiği bir pazarlama kampanyasında mesajınızı iletmenizin en önemli faktörü, görsel içeriğinizin etkileyici kalitede olması. CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görsel) ile reklamlarınız en doğru mesajı iletebilecek. Diğerlerinden ayrışan o mükemmel ek dokunuşa sahip her konsept böylece başarılabiliyor hatta görünürde mümkün olmayanlar bile.

Web İçeriği
Yeni bir ürün lansmanı veya internet sitenizin güncellenmesi. CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görsel) için internet ideal bir ortam olma özelliği taşıyor. Diğer kaynaklarca kısıtlanan ifadeniz, CGI sayesinde bambaşka bir özgürlüğe kavuşuyor.

Sosyal Medya İçeriği
Sosyal Medya güncellemeleri anlık etkileşimleri hedeflediğinden, bilinen ve herkesin ürettiği fotoğraf veya grafikler yeterli olmayabilir. Takipçilerinizle ve müşterilerinizle ilişki kurmak onlar için orada olmakla ve içeriğinizi onlara uygun şekilde yeniden düzenlemekle mümkün. Bu dikkat dağılma çağında, onlara gözlerini alamayacakları kalitede görseller sunmalısınız.

Uyumlu İçerik
İhtiyaçlarınız haber akışlarından, sürekli değişen etkinliklerden veya trendlerden besleniyorsa, sizin için özel hazırladığımız ve hızlıca uyarlanabilen CGI’dan faydalanın. Etkileşim ve geri dönüşlerin hızının artmasına tanık olacaksınız.

3 Boyutlu Tarama
3D görselleriniz elinizde olsun istediğinizde, yüksek çözünürlüklü taramalarımızın hepsinde doku kesinliği ve detayını yakalayabiliyoruz. Özellikle organik ürünler ve 3D insan görselleri için uygun olan 3 Boyutlu taramada üretilen modeller, 3 boyutlu görselleştirme projelerinizde değerlendirilebiliyor.

WIZIO-CGI’a geri dön