3D OTOMOTİV GÖRSELLEŞTİRME

Pazarlama Kampanya Görselleri
Otomotiv pazarlama dünyası, satın alma isteği uyandıracak parlak görsellerle doludur, ancak bu görsellerin geleneksel yollarla üretilmesi hem pahalı hem de zorlu bir süreçtir.

WIZIO, CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görsel) kullanarak tüm konseptlerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Üstelik hem baskı hem de online görsellerde aynı tutarlılıkta bir kalite sunuyor.

HDR ile Fotoğraf Uygulaması
Reklam kampanyanızda yer alan o egzotik destinasyona gitmek hem zaman hem de bütçe açısından pek uygulanabilir olmayabilir. WIZIO, bir HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme) görüntüyü istediğiniz arka katmanla birleştirir ve tam da o egzotik yermiş gibi, istediğiniz fotoğrafı elde etmenizi sağlar.

Renk Çeşidi Seçenekleri
Sıra renkler arasında seçim yapmaya geldiğinde isteklerinizden ödün vermek zorunda değilsiniz. Size özel sunduğumuz renk paletleri içerisinden neredeyse sınırsız sayıda seçim imkanınız var.

Otomotiv Konfigürasyonları
CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görsel) kullanarak otomobil yapılandırma belki de teknolojinin en ilham verici kullanım şekillerinden bir tanesi. Nihai ürün ortaya çıkmadan önce, prototipe gerek olmaksızın, otomobilin çarpıcı fotorealistik görüntülerinin üretilmesi mümkün. CGI’ın geleneksel metotların da ötesindeki avantajı, yüksek maliyet olmaksızın görsele istendiği an yeni veri girişine olanak sağlaması.

Veri Hazırlığı
Fotogerçekçi görsel / imge oluşturma, öncesinde birçok adıma sahip bir süreç. Bunlardan en önemlisi görselleştirme için 3 boyutlu veri setinin hazırlanması. 3D verinin en ince detayına kadar düzenlenmesi ve en iyi duruma getirilmesiyle tekrar eden yüzey verisi yok edilebildiği gibi, organik objeler tekrar modellenebiliyor; gölge ve birleşme yerlerinin detayları eklenebiliyor.

WIZIO-CGI’a geri dön