3D İÇ MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Bir binanın dışı, hikayenin sadece yarısını anlatır. WIZIO, ticari ya da yerleşim projelerinizin detaylı iç mekan görselleştirmesini ve CGI’larını (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görsel) oluşturur. Müşterilerimizle yakın temas çalışırız; kat planlarınızı, fikir panolarınızı, taslaklarınızı veya karaladığınız çizimlerinizi WIZIO’nun 3D modelleme yeteneğiyle, yüksek gerçekliğe sahip iç mekan görsellerine dönüştürürüz. İç mimarlar, mağaza düzenleyicileri, gayri menkul geliştiricileri, grup hotelleri/hotel grupları ve mimarlarla en yakın işbirlikçilerimiz.

İç Mimari Pazarlama Görselleri
İç mimari, konsept oluştururken yalnızca vizyon ve hayalgücüne değil, malzemeye de bağlı olan bir sanat. İşte tam noktada yıldızı parlayan iki teknoloji var: CGI ve 3D görselleştirme. Tasarım yeteneklerimizin yanı sıra geniş kapsamlı kütüphanemiz sayesinde, olasılıkları sonsuzluğa taşırız. Böylece tasarımcılar, söz konusu bir oda için tek konsepte veya renge bağlı kalmaksızın, çok seçenekli bir tasarım sunabilir. Üstelik burası, hataların geri alınabildiği ve revizyonların/yeniden düzenlemelerin üretim masrafı yaratılmadan kolaylıkla gerçekleştirilebildiği bir dünya.

Detaylı Malzeme ve Doku Oluşturulması
CGI’ın kalitesini belirleyen unsurlar, detaylara gösterilen özen ve gerçekçiliğinin seviyesidir. WIZIO, inandırıcı iç mekanlar tasarlama konusundaki yeteneğini sizin örnekleriniz ve referanslarınızı kullanarak ve doku eşlemi geniş bir renk paleti oluşturarak sunar. Gerektiğinde ürün numuneninizin fotoğraflarını çeker ve kopyasını üretiriz.

Işıklandırma ve Atmosfer
CGI’ın ilgi çeken bir yanı da ışığı kullanarak istenilen atmosferi yaratabilmesi. CGI, fotoğrafçıların binbir zahmetle yakaladığı görüntüleri veya doğanın geçici olduğu kadar büyüleyici her anını taklit ediyor ve onların ruhunu yansıtan etkilerini üretebiliyor.

Kat Planları
Kat planlarının üretilmesi zorlu bir iştir. WIZIO’da tasarım paketinizin tamamlayıcısı kat planlarınızı size özel formatlarda üretiriz.

İç Mimari Tasarım Desteği
WIZIO-CGI, tasarım takımınızı desteklediği gibi, isterseniz tasarım sürecinizin tüm sorumluluğunu da taşımaya hazır.

İç Mimari Animasyon
3 Boyutlu (3D) animasyonun sihri, size bir emlağı gerçekten oda oda geziyormuş gibi hissettirmesinde gizli. Görsellerin gerçekçiliği, görüntüleme teknolojisiyle birleşir; potansiyel alıcı veya yatırımcılarınıza hem eşsiz hem de akılda kalıcı bir deneyime kavuşur.

WIZIO-CGI’a geri dön