Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Import has a deprecated constructor in /home/wiziocomtr/public_html/wp-content/plugins/wordpress-importer/wordpress-importer.php on line 38
3 boyutlu mobilya görselleştirme rendering

3 BOYUTLU MOBİLYA GÖRSELLEŞTİRME

WIZIO ekibi, iç mekan tasarımı konusunda kapsamlı bir tecrübeye sahip, özel mobilya da bu tecrübenin bir parçası. 3D mobilya modeli birçok kaynaktan doğabiliyor; bir taslaktan, mühendislerin çizimlerinden, referans malzemelerden, fikir panosundan ya da fiziksel ürünün kendisinden. Sıra modellemeye geldiğinde yüksek veya düşük detayda çoklu modellemelerinizi gerçekleştiriyoruz.

3D Mobilya Yapılandırıcısı
CGI, mobilya konfigürasyonunda olağanüstü etkili bir araç. Mobilyaya dair her bir parça üretime gereksinim olmadan tasarlanabiliyor ve mükemmelleştirilebiliyor. Diğer CGI uygulamalarıyla birlikte, ek parçalar daha sonraki zamanlarda eklenebiliyor. Böylece bir odada veya bir evde birbirini tamamlayan bir görünümün sürekliliği sağlanabiliyor. Bu metot dikkate değer bir tasarruf sağladığı gibi fotogerçekçi görsellerde de kaliteden asla ödün vermiyor.

WIZIO-CGI’a geri dön